Online kurz TAJEMSTVÍ ŠŤASTNÉHO DÍTĚTE, o kterém se mluví v médiích, je právě otevřen!

Rámečkujte! Přináší to radost!

Koupili jsme rámečky v IKEA, že do nich dáme obrázky.

Když už jsme konečně koupily rámečky, tak jsem zapomněla, kam jsem ty obrázky dala. (Jak moc mě tyto věci u sebe netěší, jak moc se ještě musím učit!)

Ale stalo se nám něco úžasného!

Vzaly jsme rámeček a já povídám: “Zítra mi přijede moje kamarádka, která mi v životě moc pomohla a na kterou se moc těším, čím ji přivítáme?”

“Obrázkem, který si nechá každá návštěva na památku,” říká 5letá dcera. Ta 9letá už je ale přesvědčená, že ho návštěva vyhodí cestou domů na prvním rohu.

(Není každý sysel jako my, že si věci popisujeme a dáváme do bedny na památku, že jednou budeme sedět a vzpomínat).

Co s tím?

Aktualizujte nápady!

“Dáme obrázek do rámečku a napíšeme, že vítáme návštěvu!”

A tak jsme i učinily. Bylo to přes spaním, tak na to bylo pár minut. Žádné umělecké dílo. Ale s láskou dělané.

 

 

 

Návštěva je tady!

Návštěva druhý den přijela. A co myslíte? MĚLA RADOST. A to jsem pochopila, když jsem viděla u Petry další den na FCB vyfocený tento obrázek. Já nevěděla, že si ho fotila. Že měla opravdu radost. Ani to, že jsme tak originální. A to my rády 🙂 Ale hlavně rády inspirujeme!

 

 

 

Dělejte podobné radosti!

Takový obrázek můžete využít třeba i na událost – a to udělám hned v sobotu – DNES MÁME PYŽAMOVÝ DEN. Nebo KRÁSNÉ RÁNO, RODINO. Prostě na cokoliv a pro kohokoliv.

Jo, a kupte si výraznější barvu rámečku, ať se Vám nestane, že ho návštěva přehlédne a musíte hrát hoří hoří přihořívá (viď, Péťo?)

 

Dělejte RADOST. Jen tak pro RADOST.

Je to nabíječka ENERGIE.

Rámečkujte s láskou! A (s)mějte se, Vaše Anna

Anna Lukešová

Maminka 2 dětí, vystudovaná psycholožka a speciální pedagožka, mediální a marketingová specialistka, zastánkyně pozitivního myšlení a zakladatelka MAMApsychologie.

Své projekty staví na na pozitivním přístupu k životu, 15leté práci s maminkami a přesvědčení, že každá máma může být dokonalá, pokud je spokojená.
Jak čelit každodenním nástrahám a naučit se vnímat všech 5 rolí mámy pozitivně, ukazuje v bezplatném 10dílném kurzu Minidovolená každý den.

Více se o Anně dočtete zde. Její aktivity můžete sledovat na Facebooku: Pozitivní máma.

Komentáře