Online kurz TAJEMSTVÍ ŠŤASTNÉHO DÍTĚTE, o kterém se mluví v médiích, je právě otevřen!

Co píše o kurzu známý web VašeDěti.cz?

S pozitivním myšlením a s tím, jak ho trénovat se za posledních 10 let roztrhl pytel. O tom, jak být šťastnější, se dočteme v tisíci článcích a dozvíme se tisíce rad, jak jej trénovat. Ale jak to naučit dítě?

Internetový časopis VašeDěti.cz vyzdvihuje v článku Proč je pozitivní dítě pozitivní?, kde píše o kurzu TAJEMSTVÍ ŠŤASTNÉHO DÍTĚTE, tyto 3 věci:

  1. Samostatnost jako základ

  2. Dítě se musí naučit naslouchat samo sobě

  3. Jaké potřeby může rozeznávat

V čem tkví tajemství šťastného dítěte očima webu VašeDěti.cz?

V tom, že bude umět rozpoznávat svoje potřeby a umět je naplňovat.

Bude nejen šťastné, ale bude umět být samo se sebou šťastné. Protože bude samostatné a bude si věřit. Bude si věřit, protože bude mít pozitivní přístup k životu a bude si z něj umět brát to lepší. A s tím horším si bude umět poradit.

Děkuji za VašeDěti.cz za oslovení a zájem o kurz

Odkaz na celý článek ZDE 

Více o kurzu zde

Anna Lukešová

Maminka 2 dětí, vystudovaná psycholožka a speciální pedagožka, mediální a marketingová specialistka, zastánkyně pozitivního myšlení a zakladatelka MAMApsychologie.

Své projekty staví na na pozitivním přístupu k životu, 15leté práci s maminkami a přesvědčení, že každá máma může být dokonalá, pokud je spokojená.
Jak čelit každodenním nástrahám a naučit se vnímat všech 5 rolí mámy pozitivně, ukazuje v bezplatném 10dílném kurzu Minidovolená každý den.

Více se o Anně dočtete zde. Její aktivity můžete sledovat na Facebooku: Pozitivní máma.

Komentáře