Online kurz TAJEMSTVÍ ŠŤASTNÉHO DÍTĚTE, o kterém se mluví v médiích, je právě otevřen!

Jak vznikl projekt TAJEMSTVÍ ŠŤASTNÉHO DÍTĚTE

Stále mi to přijde neuvěřitelné…. Ale je to přesně tak, jak všichni říkáme – náhody neexistují. Možná ještě jinak – připravenému štěstí přeje.

Ale ani to ještě nestačí, musím dodat, že projekt vznikl hlavně díky NASLOUCHÁNÍ.

Ne tomu, co chci já, ale tomu, co chtěly ostatní. Měla jsem jinou práci, projekty. Ale naslouchala jsem, zastavila se a rozhodla se, že vyhovím a zpracuji nějaký stručný návod. A zpracovat takový návod na šťastné dítě – to není zrovna nejlehčí úkol…

Tak o co jde? 

Maminky mě požádaly, nebylo jich, jak bych asi správně měla napsat bambilion, které mi bušily na dveře. Vůbec ne. Bylo jich “pouze” 13,  které měly odvahu a čas mi napsat, že viděly můj seriálek MINIdovolená každý den, 10-dílný kurz, který jsem na vyžádání připravila pro TV SEZNAM a 10x živě sedla do studia a čekala na rozsvícení červeného světla kamery, abych mohla říci trénink a úkol pro diváky na další týden.

Co rodiče chtěly?

Zeptat se, zda techniky, které učím, mohou aplikovat na děti a jak a v jakou dobu a jak často a na jak staré děti. Domnívala jsem se, že pokud máma má pozitivní postoj, jde vše už samo. Ale pochopila jsem, že potřebují jednu věc – pochopit, proč nějaké věci fungují, jak fungují, proč je pozitivní dítě pozitivní a proč se někdy chová tak, jak se chová.

Naslouchala jsem, přemýšlela a přináším výsledek:

Jmenuje se PYRAMIDA ŠTĚSTÍ.

Je to metoda, která je postavena na základě pyramidy potřeb světoznámého psychologa A. Maslowa a pozitivního myšlení.

Projekt je postavený na mých odborných znalostech, kvalifikace, zkušenostech i praxe.

V týdnu od čtvrtka 10. 1. do středy 16. 1. si můžete o TAJEMSTVÍ ŠŤASTNÉHO DÍTĚTE přečíst v časopise INSTINKT, který mu věnoval 5 stran a upozornění již na titulní straně. Poté jej uvidíte v záložce média.

 

 

 

 

Anna Lukešová

Maminka 2 dětí, vystudovaná psycholožka a speciální pedagožka, mediální a marketingová specialistka, zastánkyně pozitivního myšlení a zakladatelka MAMApsychologie.

Své projekty staví na na pozitivním přístupu k životu, 15leté práci s maminkami a přesvědčení, že každá máma může být dokonalá, pokud je spokojená.
Jak čelit každodenním nástrahám a naučit se vnímat všech 5 rolí mámy pozitivně, ukazuje v bezplatném 10dílném kurzu Minidovolená každý den.

Více se o Anně dočtete zde. Její aktivity můžete sledovat na Facebooku: Pozitivní máma.

Komentáře