Online kurz TAJEMSTVÍ ŠŤASTNÉHO DÍTĚTE, o kterém se mluví v médiích, je právě otevřen!

Co píše INSTINKT o Tajemství šťastného dítěte?

Mít šťastné dítě je přání je většiny matek a otců. Tento abstraktní pojem je však obtížné definovat. Rodiče by měli – jako životní průvodci – rozpoznat skutečné potřeby svých potomků a pokusit se proniknout do jejich světa. Při hledání onoho štěstí mohou pomoci poznatky z pozitivní psychologie.

Časopis Instinkt mě oslovil, abych popovídala o pozitivní psychologii a o pyramidě potřeba světoznámého psychologa Abrahama Maslowa, které jsem skloubila do metody PYRAMIDA ŠTĚSTÍ. Právě ta pomáhá rodičům při výchově a učí je, jak více porozumět dítěti a jak jej vést k samostatnosti.Rodiče by měli – jako životní průvodci – rozpoznat skutečné potřeby svých potomků a pokusit se proniknout do jejich světa. Při hledání onoho štěstí mohou pomoci poznatky z pozitivní psychologie.

V článku se mluví o pozitivní psychologii, redaktorka přesně rozebírá pyramidu potřeb a popisuje metodu Pyramida štěstí.

Pro článek zvolila 5 základních témat, které si vybrala na základě našeho dlouhého a velmi příjemného povídání:

  1. Role průvodce
  2. Neptej se tak hloupě
  3. Ach, ta hektická rána
  4. Nemáš důvod brečet
  5. Zrcadlo, zrcadlo, řekni
  6. Myslet pozitivně

Těší mě, že časopis INSTINKT článku věnoval upoutávku již na titulní straně a že dal tématu prostor 5 stránek.

A těší mě, že o kurz projevili zájem nejen maminky, ale i tatínkové a babičky a dokonce jedna soukromá školka.

Pokud i Vy máte zájem se dozvědět více a nechat se inspirovat novou metodou PYRAMIDA ŠTĚSTÍ  – můžete se do přihlásit ZDE.

 

 

Anna Lukešová

Maminka 2 dětí, vystudovaná psycholožka a speciální pedagožka, mediální a marketingová specialistka, zastánkyně pozitivního myšlení a zakladatelka MAMApsychologie.

Své projekty staví na na pozitivním přístupu k životu, 15leté práci s maminkami a přesvědčení, že každá máma může být dokonalá, pokud je spokojená.
Jak čelit každodenním nástrahám a naučit se vnímat všech 5 rolí mámy pozitivně, ukazuje v bezplatném 10dílném kurzu Minidovolená každý den.

Více se o Anně dočtete zde. Její aktivity můžete sledovat na Facebooku: Pozitivní máma.

Komentáře