Čtvrt století na suchu aneb JoJánci se vám brzy představí

Moje úžasná kamarádka Bára se vám představila v seriálku Jojánci už na začátku července. Byla těsně před porodem dvou chlapečků. Natočily jsme spolu videa před porodem. Ač jsme plánovaly točit hned po porodu, ač byla miminka zdravoučká, potřebovala klid a mohla k nim jenom maminka. Společně byli ještě několik týdnů v nemocnici, aby se kluci doklubali. Nyní jsou doma už delší dobu a rostou jako z vody.

A to vám všechno chceme říct

Báru, která si přivezla v létě domů dva poklady, čekaly doma ještě další dva poklady. Je totiž už 4násobnou maminkou. Léto pro ni znamenalo dlouhé šestinedělí. Září bylo náročné s procesem školy a školek. Ale teď nastává ten pravý čas pokračovat.

Čtvrt století na suchu

Kluci jsou už mezi námi 3 měsíce. Měla jsem to štěstí je několikrát vidět a jsou k zulíbání. Vůbec je od sebe nemohu poznat. Což se mamince prostě nestane. Jak je pozná? Jak kojí? Jak si rozumí se staršími sourozenci? Spíš, jak ti starší si rozumí s těmi mladšími? Jaké to je skloubit starost o všechny 4 děti? Co je velkým pomocníkem? Kdo je velkým pomocníkem? Je čas na společné chvíle a procházky a výlety? Jaké pokroky kluci udělali?

O tom všem již teďka v říjnu

Nemůžu se dočkat, až vezmu kameru a pojedu další týden na návštěvu. Nemůžu se dočkat, až Vám úžasná Bára představí, jaké to je štěstí mít doma takový čtyřlístek.

S láskou, Anna

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *