Online kurz TAJEMSTVÍ ŠŤASTNÉHO DÍTĚTE, o kterém se mluví v médiích, je právě otevřen!

Video kurz z cyklu pozitivního myšlení: MINIdovolená každý den

Objevte, jak může být 10 praktických videí klíčem k Vašemu srdci a pozitivnímu myšlení. 

Stáhněte si videa zdarma a naučte se, jak posílit vaše pozitivní myšlení tak, abyste si mohla dopřát MINIdovolenou každý den.

VSTOUPIT do videokurzu zdarma

Během dovolené v Itálii mě napadlo připravit seriálek 10 dílů pro maminky, ve kterém se snažím ukázat jednoduché návody, které nás vedou k pozitivnímu myšlení.

Ukážeme si, jak si díky nim udělat pozitivní MINIdovolenou každý den.

Měla jsem tu možnost strávit krásné a odpočinkové chvíle v jižní Itálii. Už první den jsem si vzpomněla na věci, které mě vyprávěly maminky. Když jedou na dovolenou, snaží se co nejvíce načerpat síly do všedních dnů, plných logistiky, řešení a problémů.

Dovolenou mají spojenou pouze s pár dny v roce.

S maminkami, se kterými pracuji, jsme často na toto téma narazily a učily se, jak si takovou MINIdovolenou udělat každý den.

Můj první den na dovolené mě napadlo, že bych mohla z našich rad a úkolů vybrat 10, které by mohly být pro vás návodem, jak si takovou MINIdovolenou udělat každý den.

Vybrala jsem na každý den jedno téma. Doporučuji plnit si úkoly týden po týdnu. Stejně tak je dobré si věci a vlastní postřehy a pocity zapisovat.

Co se naučíte?

Jak se pozitivně ohlížet za vaším dnem, jak a proč je potřeba nešetřit pochvalou, jak si hýčkat vztahy, popovídáme si o vděku, i o tom, jak si užít úplně jinak běžnou procházku a jak z ní načerpat energii, o rituálech. Velkým a zajímavým tématem bude práce s dechem a umění se uklidnit.

Nesmí chybět téma komunikace, kde se zaměřujeme na dohody. Naučíme dívat se správným směrem do dálky v každé naší roli a stanovit si cíle. A na závěr si vše zrekapitulujeme do návodu, jak si díky těmto pozitivním cvičením a návodům udělat MINIdovolenou každý den.

Veškerá cvičení jsou pozitivní. Jsou malým pohledem do pozitivního myšlení maminek. Systematický pohled do základů pozitivního myšlení maminek je připravený v kurzu reSTART pozitivního myšlení pro maminky.

Kurz ReSTART učí 5 základních pozic pozitivního myšlení. Aby maminka mohla nadále pracovat a efektivně budovat a posilňovat své pozitivní myšlení, musí mít jasno především v 5 základních bodech, které se naučí v kurzu. 

Jednotlivé díly jsem nazvala:


 • 1

  Každoden

 • 2

  Pochvala

 • 3

  Pohlednicový den – vztahy

 • 4

  Vděk

 • 5

  Procházka do duše

 • 6

  Rituály

 • 7

  Posilování a dech

 • 8

  Dohoda

 • 9

  Dalekohled

 • 10

  Minidovolená

10 videí kurzu MINIdovolená každý den jsem natáčela v krásném prostředí Itálie.

Jsou to má první videa. Stále jsem poprvé před vlastní kamerou, kterou byl můj mobil. Koupila jsem si tu nejobyčejnější selfie tyč za 3 Eura, protože jinou bych na místě ani nesehnala.

Někdy jsem ze spisovné češtiny přešla do hovorové. Někdy jsem se přeřekla. Někdy mi pobíhaly kolem děti. Někdy mě přerušil nějaký hluk či letící racek a já si musela myšlenku zopakovat znovu.

V prvních videích jsem se neuměla dívat pořádně do kamery. Jednou foukal takový vítr, že jsem až poté zjistila, že občas přehlušil mou řeč.

Měla jsem vždy jen jeden pokus na to, abych vám připravila další díl během našeho dovolenkového dne, výletů, pláží.

Neomlouvám se za chyby. Nekritizuji sama sebe.

Jen vás prosím o toleranci mých začátečnických videomuch.

Pevně věřím nejen v to, že časem vše vyladím. Ale převážně v to, že vás bude zajímat více obsah, než hledání chyb na mě samotné.

Nejvíce si přeji, aby obsah byl prospěšný právě vám. Aby vám přinesl nějaké nové myšlenky.

Přeji vám, ať si naučíte vytvářet MINIdovolenou každý den, která je postavená na pozitivním myšlení.

Anna

Získat videokurz MINIdovolená každý den zdarma