Online kurz TAJEMSTVÍ ŠŤASTNÉHO DÍTĚTE, o kterém se mluví v médiích, je právě otevřen!

Selfie projekty

PŘIPRAVUJI PRO VÁS

Pizza English

Přestaňte být začátečnice v angličtině a stejně tak věčné začátečnice a přihlaste se do kurzu PIZZA ENGLISH. Během 3 měsíců vás naučím anglicky novou originální metodou. Během 12 týdnů se naučíte 12 témat, budete se umět ptát a dorozumět se v nejzákladnějších situacích.

Výtvar(ničení)

Naučíte, jak díky jedné velké krabici, kde máte uložené domácí poklady – od ruliček toaleťáku, po pet lahve či krabičky na vajíčka, můžete s dětmi dělat rychlé divy. Zároveň se dozvíte, jak proč je pro vaše dítě podstatné rozvíjet motoriku, fantazii a to, co mu výtvar(ničení) do života přináší.

Znaková řeč pro batolata

Stejně jako my dospělí lidé si v komunikaci pomáháme znaky, mohou mít tu možnost i vaše děti. Mám pro vás kurz, který vám přinese dítě, které už od roka vám bude schopné říci, co chce. Nebýt dcery, která „mluvila“ více jak 50 znaky, nikdy bych asi nevěřila tomu, že vám tak malé dítě má potřebu sdělit tolik a tolik věcí.

Předškoláček, předprvňáček

Víte například, že 60% svého času dítě v tomto období věnuje tomu, aby vám dělalo radost? Víte proč? Vše se dozvíte v projektu. Stejně tak i to, co znamená školní zralost dítěte očima jeho samotného, očima rodičů, příbuzných, pedagogů, psychologů. A rozhodně si nenechte ujít aktovka party! Je to lepší než oslava narozenin! Je to jen jeden den či pár dní pře oním velkým dnem D.