Online kurz TAJEMSTVÍ ŠŤASTNÉHO DÍTĚTE, o kterém se mluví v médiích, je právě otevřen!

(re)START POZITIVNÍHO MYŠLENÍ PRO MÁMY

Kurz je krátce před dokončením.
Máte-li zájem, vyplňte formulář níže a budu vás informovat, jakmile bude kurz před spuštěním.

Pokud chceme postavit dům, musíme mít pevné základy a stavět postupně patro po patru. Jedině tak můžeme stavět třeba až do nebe.

Stejné je to s pozitivním myšlením.

Skutečnost ale není zrovna ten nejlehčí stavební materiál. Chcete-li být pozitivními maminkami, začněte u základů, které popisuji v našem kurzu.

K čemu vás vyzývám? Staňte se jednou provždy tím nejpevnějším bodem pro vás samotné a pro vaše okolí díky 5 základním krokům.

Je správné se občas zastavit a říct si, zda vše, co dělám, dělám tak, jak jsem si to vždy přála dělat. Mezi to patří i pozitivní myšlení. Je mnoho návodů, rad, cvičení, článků o tom, jak pozitivně myslet a trénovat. Všechny jsou rozhodně správné, protože vedou k velkému cíli, kterým je šťastná máma a okolí kolem ní.

Já však považuji za základ 5 kroků. Pokud v nich nemá maminka jasno, jen těžko bude stavět dál. Nabízím vám, že vás je naučím a postupně provedu úkoly, které jsou rozložené do 5 dílů. Zastavte se a restartujte se!

Jak se jmenují jednotlivé díly kurzu?

  1. Klíč
  2. Poklad
  3. Hrad
  4. Skřítci
  5. Dalekohled

Co je obsahem 5 dílného kurzu?

1. RozKLÍČování každé situace. Předání zpětné vazby sama sobě. Uvědomění si své SEBEhodnoty pro každou věc, kterou řešíte, nad kterou přemýšlíte.

2. Upevnění svých POKLADů, kterými jsou čas, energie i peníze. Přesné stanovení pro vás samotnou, jak jste na tom vy. Rozebrání těchto hodnot. Metoda FÓLIE jako efektivní práce s časem i energií. Hledání příčiny a práce s ní při řešení problémů, starostí.

3. Pojmenování 5 rolí mámy. Vytvoření na míru právě vám kruhu, všeho HRADu, ve kterém si přesně namalujete výseče a uvidíte, kolik času a energii věnujete každé z vaší role. Kde potřebujete ubrat, kde naopak přidat.

4. Rozpoznání věcí, které nám ulehčují, či naopak ztěžují život. Naučit se pomocí nových metod a praktických rad si je pojmenovat, ty pozitivní části vaší osobnosti umět upevňovat, ty slabší posilnit. Naučit se vládnout vašemu hradu a odstranit SKŘÍTKY škůdce a hýčkat SKŘÍTKY pomocníky.

5. Zadívání se do dálky k našim cílům. Použít metodu DALEKOHLED. Pojmenovat si dle daných technik přesně, co očekáváme pro každou z našich rolí. Rozfázovat cíle. Přijmout rady, které nám ulehčí a urychlí cestu ke každému cíli. Používán KRASOLEDU jako podstatnou část pozitivního přístupu a myšlení.

Připravila jsem pro vás 5 dílů, každý z nich obsahuje ebook s popisem, vysvětlením, radami, příběhy, ale hlavně praktickými cvičeními. Stejně tak úvodní video a další praktická videa. Během kurzu budeme propojené v uzavřené skupině na facebooku, což ale není podmínkou, pokud zrovna nějaká maminky facebook nepoužívá, vůbec to nevadí.

Budu se na vás těšit

Anna