Online kurz TAJEMSTVÍ ŠŤASTNÉHO DÍTĚTE, o kterém se mluví v médiích, je právě otevřen!

Milé maminky, 

dovolte, abych se Vám představila. 

1_b_domu_jsemmaminka_uvod_dopisu_Jsem maminka dvou holčiček. Vystudovala jsem psychologii a speciální pedagogiku a mnoho let jsem pracovala v médiích v České televizi, TV Prima a TV Nova, kde jsem specializovala na komunikaci s divákem.

Během své mediální kariéry jsem se dostávala do kontaktu s maminkami – jak těmi slavnými, tak těmi běžnými, které jsou vlastně úplně stejné jako my, akorát jsou na rozdíl od nás vidět v televizi a časopisech. 

Jako kamarádka či kolegyně těchto všech maminek jsem s nimi začala řešit jejich radosti a strasti.

K čemu mě inspirovaly?

1_c_domu_dopis_k_cemu_inspirovalyInspirovaly mě mimo jiné k psaní článků pro různé magazíny a scénářů, které jsem připravovala právě na téma maminky, děti, rodina. (Možná si budou některé maminky pamatovat dopolední pořad Prima jízda na TV Prima, právě ten jsem připravovala. Jeho součástí byl také seriálek MAMINKY, který jsem vymyslela a několik let natáčela s moderátorkou Elen Valentovou Černou).

Téma maminek mě čím dál tím více zajímalo. Nyní se mu již věnuji 14 rokem a poslední dva roky jsem intenzivně pracovala na výzkumu, s cílem zjistit, co dělá maminku spokojenou.

Jaký je výsledek?

1_d_domu_jaky_je_vysledeklVýsledek je jednoznačný: spokojená máma musí myslet pozitivně, být radostná.

Trochu mě trápilo to, že maminky o sobě neustále tvrdí, jak nejsou dokonalé a že to po nich ani nikdo nemůže chtít. Každá máma ale v jistém slova smyslu touží být dokonalá.

Ale co je to vlastně ona dokonalost?

1_e_domu_a_co_je_vlastneOdpověď hledá již tisíce let tisíce moudrých lidí.

Podle mne je k odpovědi nejblíže Honoré d´ Balzac, který říká: „Radost je dokonalost.“

Nikdy nedostáhneme lesklého povrchu koule, která nemá žádný hrbolek či bezchybného geometrického tvaru, ale to vůbec nevadí. Není cílem být chladnou, lesklou ocelí.

Jaký je tedy cíl?

1_f_domu_dopis_cilCílem je žít radostně, pozitivně. Radost přenášet na blízké kolem sebe.

Radost je dokonalost. A já přidávám: spokojenost je dokonalost.

A pokud se vám toto povede, a budete spokojená máma, potom budete dokonalá máma.

Jak na to?

1_g_domu_jak_na_toNeřeknu vám, jak to přesně udělat, protože každá žena je jedinečná osobnost. Ale mohu vám pomoci se k „dokonalosti“ alespoň přiblížit.

Pojďme s radostí do toho!

Je pro vás připravený 10 dílný kurz POZITIVNÍ MYŠLENÍ PRO MAMINKY s názvem MINIdovolená KAŽDÝ DEN. Je zdarma. Máte možnost naučit se 10 praktických způsobů, jak si užívat takovou MINIdovolenou každý den díky 10 pozitivním přístupům.

Pokud byste se rozhodla pracovat na svém pozitivním myšlení systematicky, doporučila bych vám, abyste budovaly své pozitivní myšlení od základů a naučily se 5 nejpodstatnějších věcí, které jsou základním stavebním kamenem k pozitivnímu myšlení.

Připravila jsem pro vás 5 lekcí, jak být spokojenou mámou jednou provždy. Jak se cítit dokonale sama pro sebe a určitě i pro okolí. A to vše v 5 lekcích s názvem reSTART pozitivního myšlení.

Srdečně

Vaše spokojená Anna

(re)START POZTIVNÍHO MYŠLENÍ
aneb SPOKOJENOU MÁMOU JEDNOU PROVŽDY.

VSTOUPIT do videokurzu zdarma